• This event has passed.

Як успішно вступити на магістратуру в Chelsea College of Arts

9 Лютого, 21 | 17:00 - 20:00

Free

Вебінар про підготовку до вступу на Магістратури в Chelsea College of Arts and Camberwell College of Arts і творчому портфоліо відбудеться 8 лютого 2021 року о 17:00 за Київським часом! Приєднуйтесь до ведучого академіку і Приймальної Комісії University of the Arts London -Wendy Anderson, щоб дізнатися більше інформації про магістерські програми в University of the Arts London.
Венді розповість про секрети правильного оформлення заявки при надходженні на магістратуру на різні спеціальності, в тому числі на МА Інтер’єрний і Просторовий дизайн
Організатор:
DonStream Education Group – офіційний рекрутинг-представник UAL.
SBID Ukrainian branch –
У програмі вебінару:
– Як скласти творче портфоліо для успішного вступу на магістратурк в University of the Arts London;
– Як підготувати письмову частину заявки – Personal Staement, Project Proposal
– Як подготовітья до інтерв’ю;
– Q & A Session;
На вебінар запрошуються студенти та професіонали, які хочуть дізнатися про те, як вступити на програму магістратури в University of the Arts London.
А ви знаєте про те, що починаючи з цього року ви можете залишатися і працювати або шукати роботу у Великобританії протягом 2 років після закінчення вищого навчального закладу у Великобританії?

Wendy Anderson – директор програм міжнародного розвитку в коледжах Camberwell, Chelsea, Wimbledon. Провідний науковий співробітник Лондонського університету мистецтв і практикуючий художник і куратор. Вона має багаторічний досвід викладання мистецтва і дизайну в провідних університетах Великобританії і керує міжнародними проектами Лондонського університету мистецтв вже більше декади.
В останні роки Wendy проводить гостьові лекції та творчі семінари в багатьох країнах, вибудовуючи відносини з творчими організаціями і ділячись способами викладання і навчання для студентів, які готуються вивчати мистецтво, дизайн в Великобританії.
Wendy Anderson поєднує роботу в Університеті з художньою практикою. Венді брала участь як художник у більш ніж 100 виставках і її роботи знаходяться в приватних і публічних колекціях по всьому світу. Венді займається сучасним концептуальним мистецтвом, проводить лекції та майстер-класи в галереях і музеях різних країн. Вона є автором багатьох досліджень і публікацій, включаючи тектсах для каталогів виставок про Anish Kapoor, Jospeh Beuys і Sensations lkz Королівської Академії Мистецтв, Великобританія.
University of the Arts London займає 2-е місце в світовому рейтингу навчальних закладів по Мистецтву та Дизайну (QS World University Rankings 2020). University of the Arts London це:
Шість всесвітньо відомих коледжів, в яких викладають найбільша кількість предметів і дисциплін, за напрямками мода, мистецтво, дизайн, бізнес креативних індустрій, анімація, візуальні комунікації, медіа комунікації, доповнена реальність, реклама, кіно, фотографія, архітектура, інтер’єрний дизайн і багато інші. UAL – найбільший спеціалізований ВНЗ в світі. Тут навчаються понад 20 тисяч студентів з 110 країн світу.
Після вебінару Ви можете звернутися до офіційного представника університету для вступу в UAL і підготовки до індивідуального співбесіди з Приймальною комісією.
Участь у вебінарі безкоштовна:
-здійснюється за попереднім записом;
-кількість місць дуже обмежена;
-регистрация обов’язкове.
реєстрація на емейл ___________
За кілька днів до події ви отримаєте посилання на вебінар на ваш е-мейл.

The Society of British and International Design (SBID) is the UK’s leading accrediting body for the interior design profession.
SBID protects the reputation of design practitioners around the world by promoting education, sustainability and professional conduct.

Date:
9 Лютого, 21