Вища школа мистецтв та дизайну EASD Castello, м. Кастельйон-де-ла-Плана, провінція Кастельйон, Іспанія під програмою Еразмус+. Прийом заявок на студентську академічну мобільність. Кінцевий термін подачі 15 жовтня 2024.

Шановні студенти!

Міжнародний відділ НАОМА оголошує прийом заявок на студентську академічну мобільність у весняному семестрі 2025 року до Вищої школи мистецтва та дизайну EASD Castelló, м. Кастельйон-де-ла-Плана, провінція Кастельйон, Іспанія під програмою Еразмус+.

Дедлайн: 15 жовтня
Кількість студентів НАОМА: 2
Контактна особа: Олена Замятіна,
тел. +380679541937

Студенти за обміном мають обрати одну з наступних програм для навчання протягом весняного семестру 2025 року у Вищій школі мистецтва та дизайну EASD Castelló.

Бакалаврські програми (BA), 30 кредитів ECTS за триместр:

Торговельна школа (дворічні програми):

• Фотографія
  • Ілюстрація
  • Графічна реклама
  • Інтерактивна графіка
  • Художня кераміка
  • Керамічні покриття
  • Дизайн та управління проєктами в декоративному мистецтві
  • Ефемерна архітектура

• Графічний дизайн
  • Дизайн продукту
  • Дизайн інтер’єру
  • Фешн дизайн

Магістерська програма (MA), 30 кредитів ECTS за триместр:

Образотворче мистецтво:

• Гравірування та шовкотрафаретний друк

Опис предметів на магістерській програмі за посиланням https://drive.google.com/file/d/1xwYMXqu51nQyy62LzFosrGPTreZqG9Qr/view

Студентам бакалаврату та магістратури за обміном також пропонується взяти інтенсивний курс іспанської мови.

Візьміть до уваги! Студент/ка не може сам/а заявити свою кандидатуру на мобільність до EASD Castelló! Його/її має номінувати міжнародний відділ НАОМА. Задля цього проводиться відкритий конкурс серед студентів.

Обов’язкові вимоги до номінантів НАОМА на академічну студентську мобільність до Вищої школи мистецтва та дизайну EASD Castelló:

• достатній рівень знань іспанської (А1-В1) та/або англійської (B1) мов. Офіційно навчання у Вищій школі мистецтва та дизайну EASD Castelló проходить іспанською мовою, але зазвичай викладачі знають англійську і допомагають студентам за обміном, пояснюючи практичні завдання англійською. Рівень знань мов перевірятиметься на співбесіді в міжнародному відділі НАОМА, знання іспанської мови – в пріоритеті.
  • бути студентом 2–3 курсу бакалаврату або 1 курсу магістратури в НАОМА;
  • відсутність боргів по предметах в НАОМА;
  • рівень навчання в НАОМА – середній, вище середнього, високий;
  • мати потужну мотивацію для успішного навчання і проживання за кордоном, а також для паралельного навчання в НАОМА за для здачі академічної різниці;
  • здатність самостійно знайти собі житло в місті навчання (приймаючий університет НЕ пропонує житла студентам. Міжнародний відділ EASD Castelló лише може допомогти з посиланнями на місцеві державні агенції та веб-сайти з пошуку житла, але відповідальність за пошук житла повністю лежить на студентах за обміном);
  • здатність самостійно зареєструватися в місті проживання згідно законодавства Іспанії (перебування за межами України протягом більше 90 днів вимагає реєстрації в країні проживання або за студентською візою, або під тимчасовим захистом країни Європейського Союзу на період війни в Україні).

Про провінцію Кастельйон тут: https://youtu.be/Qayaup4pk5Y

Міжнародний відділ НАОМА