Перейти до вмісту

БАКАЛАВРСЬКІ ПРОГРАМИ

Для вступників з особливо небезпечної території

Особливо небезпечна територія – територія України, яка визнана тимчасово окупованою в умовах воєнного стану, територіальні громади, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Оновлений перелік територіальних громад.

Вступники з особливо небезпечної території можуть вступати для здобутя ступеня бакалавра в межах квоти-2 (10% від державного замовлення) на основі повної загальної середньої освіти та на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра.

Такі вступники мають право вступати за результатами складання індивідуальної усної співбесіди у формі творчого конкурсу.

Зверніться до будь-якого закладу освіти для додавання документів, які дають право на квоту-2, до Реєстру вступників зі спеціальними умовами вступу або, якщо ви не можете звернутись безпосередньо до закладу, заповність анкету за посиланням

Реєстрація на проходження індивідуальної усної співбесіди у формі творчого конкурсу від осіб, які беруть участь у конкурсі за квотою-2, здійснюється за посиланням.

Подання заяв на вступ  –  з 29 липня (в електронній формі через електронні кабінети вступника https://cabinet.edbo.gov.ua/login).

Закінчення прийому заяв і документів: 08 серпня (о 18:00).

Індивідуальні усні співбесіди у формі творчого конкурсу  для осіб, місце проживання яких зареєстроване (задеклароване) на ОНТ, проводяться з 11 липня по 16 серпня, до 26 вересня – у межах сесії додаткового набору.

Станом на 08.07.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (53), Херсонської (49), Миколаївської (24), Сумської (19), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 311 громад.

Документи із кваліфікованим електронним підписом

Для того, щоб скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом:

По всім питанням звертайтесь на електронну адресу [email protected]
Для спілкування з абітурієнтами є Telegram Чат ВСТУП НАОМА 2022
Відповідальний секретар ПК Гайдар Андрій Миколайович  +380504433710

Реєстрація електронного кабінету

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

КОНТАКТИ ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ

 

+380980286248

[email protected]

Facebook-f @naomamariupol

Адреса

 

вул. Вознесенський узвіз, 20

Київ, 04053

Графік роботи

 

пн – пт – 10:00 – 17:00

сб – нд – вихідні