БАКАЛАВРСЬКІ ПРОГРАМИ

Для вступників зі спеціальними умовами вступу

1 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів!!!

Створити Електронний кабінет можна за посиланням https://cabinet.edbo.gov.ua/login
Відео про створення Електронного кабінету: https://youtu.be/1JGuYjH-wEI

Реєструватись на творчий конкурс ви зможете:

• з 3 липня  і до 18:00 10 липня – ОР Бакалаври
  • з 1 липня до 18:00 16 липня – ОР Магістр

Шановні вступники! Якщо у вас є спеціальні умови вступу, надайте відповідні документи у приймальну комісію особисто або заповніть форму за посиланням, –  якнайшвидше!

Для тих, хто має спеціальні умови вступу прохання НЕ ПОСПІШАТИ реєструвати електронні кабінети перш ніж ми не додамо ваші пільги у базу ЄДЕБО і тоді вже перейдете до створення електронного кабінету.

Cпеціальні умови вступу

В роз’ясненні від Міністерства освіти та науки України особливу увагу приділено пільгам для учасників бойових дій та їхніх дітей.

Право скористатися спеціальними умовами участі для вступу до закладів вищої освіти закріплене в розділі 8 Порядку прийому для здобуття вищої освіти у 2023 році.

Громадяни, які отримали статус осіб з інвалідністю внаслідок війни, можуть зараховуватися за результатами позитивної оцінки творчого конкурсу на бюджетну форму навчання в межах квоти – 1.

Учасники бойових дій можуть зараховуватися за результатами позитивної оцінки творчого конкурсу на бюджетну форму навчання в
межах квоти – 1.

Діти загиблих учасників бойових дій беруть участь у загальному конкурсі, однак мають право на «безумовне» переведення (незалежно від конкурсного бала) на вакантні бюджетні місця, якщо за результатами загального конкурсу не отримають рекомендації на бюджет.

Діти учасників бойових дій беруть участь у вступній кампанії на загальних підставах і можуть бути переведені на бюджет у разі наявності вакантних місць державного замовлення, а також отримання конкурсного бала меншого від прохідного бала (мінімального бала, який дав можливість отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за загальним конкурсом у порядку, передбаченому пунктом 6 розділу IX) не більше ніж на 15 балів.

Для учасників бойових дій, які не завершили навчання у закладах вищої освіти за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням), цьогоріч не буде застосовуватися норма відшкодування до державного або місцевого бюджету коштів, витрачених на оплату послуг із підготовки фахівців.

Інформація щодо осіб, які мають права на спеціальні умови участі у конкурсному відборі під час вступу, вноситься до ЄДЕБО (із доданням сканованих копій документів, що підтверджують ці права). Для внесення відповідної інформації вступнику необхідно до подання першої заяви (до 29 липня) звернутись до одного із закладів вищої освіти для створення в ЄДЕБО картки фізичної особи та додання до неї даних документа, що підтверджує вказане право (зі сканованою копією цього документа).

Ознайомитись з іншими категоріями особливих умов вступу можливо за посиланням:
Категорії спеціальних умов вступу та документи їх підтвердження

Подати скановані копії документів (обов’язково підписані цифровим підписом) вступникам, які мають право на особливі умови вступу за посиланням: (https://forms.gle/EpGdPD6hz69MYdPQ8)

Документи із кваліфікованим електронним підписом

Для того, щоб скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом:

По всім питанням звертайтесь на електронну адресу [email protected]
Для спілкування з абітурієнтами є Telegram Чат ВСТУП НАОМА 2022
Відповідальний секретар ПК Гайдар Андрій Миколайович  +380504433710

Реєстрація електронного кабінету

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

КОНТАКТИ ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ

Facebook-f @naomamariupol