Нові надходження В. Кириченко. Основи композиції. Навчальний посібник. Теорія та практика.

Шановні читачі!  28 серпня 2024 року бібліотека НАОМА поповнилась новим книжним скарбом – навчальним посібником для студентів-графіків доцента кафедри графічних мистецтв Віктора Миколайовича Кириченка  «Основи композиції». Книга дає початкові базові знання з композиції, які розкривають всі аспекти організації композиційного простору. Це синтез теоретичних знань та практичних умінь, спрямованих на всебічне якісне дослідження такої галузі знань, як композиція.

Методика викладання основ композиції базується на діалозі між викладачем і студентом з використанням особливої універсальної графічної мови, що дає змогу формалізувати об’єкти, явища, процеси та в решті, заохочує студентів до творчого нестандартного композиційного мислення.

Книга Віктора  Кириченка буде цікава студентам, викладачам  –  всім, хто навчається та навчає.

бібліотека НАОМА.