Надія БАБІЙ
Актуальні культурно-мистецькі практики та процеси Західної України кінця ХХ – початку ХХІ століть
УДК 7.011(477.8)«198/202»
Наукова бібліотека висловлює щиру подяку автору монографії Надії Бабій за цінний дарунок до фонду бібліотеки. Надія Петрівна – професор кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. В своїй книзі вона осмислює сенсові арт-практики, які визначають особливості культурно-мистецької динаміки України з кінця 1980 -х років до сучасності.
Книга чекає на читачів у читальній залі Наукової бібліотеки:
Бабій Н.
Актуальні культурно-мистецькі практики та процеси Західної України кінця ХХ – початку ХХІ століть: культурні домінанти, форми репрезентації, перспективи : монографія / Надія Бабій ; Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника. – Івано-Франківськ : Фоліант, 2022. – 400 с., іл.
Монографія є ґрунтовним дослідженням процесу розвитку нашої культури в різних її проявах та локаціях. Українське суспільство, проходячи через соціальні та політичні потрясіння, рухається до самопізнання та самоусвідомлення. В культурній царині спостерігається поступовий перехід від несприйняття до домінування тенденцій, що вважалися раніше малозначущими: культура периферій, андеґраунд, субкультури тощо. Це новаторське дослідження, в якому розглядається формуюча та рушильна сила, так званих, маргінальних проявів української сучасної культури.
Навчайтесь з радістю!
З повагою – Наукова бібліотека НАОМА.
Переглядів: 1
