Ювілейна виставка заслуженого художника України, професора НАОМА Генрі Ягодкіна

У художній галереї «Митець» триває ювілейна виставка заслуженого художника України, професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Генрі Ягодкіна.

Генрі Миколайович Ягодкін  у 1977 р. закінчив Київський державний художній інститут з дипломом з відзнакою, професор кафедри живопису й композиції,  де викладає з 1989 року;  член Національної спілки художників України, лауреат Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень».

В експозиції «Історична картина. Вибране» представлена ретроспектива живопису і графіки митця, яка розповідає про Україну в різні періоди її існування.

Значну частину експозиції складає досить знаковий для митця цикл «Основи. Сковородіана». Тема життєвого шляху Григорія Сковороди має для художника особливе значення.

Учасник численних міжнародних, загальноукраїнських та персональних виставок. Працює в галузі історичної картини, пейзажу, натюрморту.

У творчому доробку художника:

• декоративні розписи в техніці холодної енкаустики: «Купальська ніч», «Кримський мотив» та «Ніч на Купала»;
  • цикли художніх творів: «Кримські мотиви», «Літо на полонинах», «Седнів. Чернігівщина», «Богуславщина», «Полтавщина», «Переяславщина», «Зима в Трускавці», «Весна у Моршині», «Вересень у Миргороді», «Феодосія і Судак»;
  • картини-ілюстрації «Свято-Руські Веди. Книга Коляди»;
  • «Основи» – 40 історичних картин, присвячених Григорію Сковороді.

Докладніше про виставку у відеорепортажі: