Відкрилась виставка робіт Олександра Бородая та Тамари Турдиєвої

14 вересня 2021 р. у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури відкрилась виставка робіт Олександра Бородая та його дружини, художниці-портретистки Тамари Турдиєвої, випускників КДХІ 1972 року майстерні знаменитої Тетяни Яблонської. Виставка творів наших відомих випускників є переконливою демонстрацією високого рівня українського образотворчого мистецтва та школи НАОМА.

Виставка викликала живе зацікавлення й серед студентів Академії, адже це дивовижна нагода — добре ознайомитися з творчим доробком майстрів та повчитися в них через їхні роботи. Відомо, що мистецька освіта НОАМА вже принесла Україні безліч талановитих митців, проте ми впевнені, що серед нинішніх студентів, відвідувачів виставки, є чимало таких, чиї імена та роботи незабаром також стануть предметом гордості для Академії. Запрошуємо відвідати цю дивовижну виставку !

Виставка відкрита для відвідування з понеділка по п’ятницю (9-00 — 18-00) на Кафедрі живопису та композиції НАОМА, кабінет № 102.