Персональна виставка художніх робіт відомої художниці, старшої викладачки кафедри живопису і композиції, волонтерки Марини Соченко «БО МИ ЛЮДИ – ТИТАНИ…»

«БО МИ ЛЮДИ – ТИТАНИ…»

Сьогодні на кафедрі живопису і композиції, факультет образотворчого мистецтва та реставрації, ректор Олександр Цугорка відкрив персональну унікальну виставку художніх робіт відомої художниці, старшої викладачки кафедри живопису і композиції, волонтерки Марини Соченко «БО МИ ЛЮДИ – ТИТАНИ…»

Виставка Марини СОЧЕНКО представляє серію портретів захисників України, які проходили лікування в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України та Державній установі «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України» з культурно-мистецького проєкту «ГАЛЕРЕЯ ГЕРОЇВ», започаткованого Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури.

Виставка портретів воїнів-захисників Марини Соченко дійсно унікальна і вирізняється серед інших художніх проєктів, присвячених темі війни. Її унікальність полягає не лише у високій майстерності виконання робіт, але й у глибокому особистому зв’язку художниці з темою.

Марина Соченко не просто малює воїнів, вона знайомиться з ними особисто, проводить час у їхньому середовищі, розмовляє про їхній досвід, емоції та переживання. Це дозволяє їй не тільки передати зовнішність героїв, а й відобразити їхній внутрішній світ, духовну силу, патріотизм та глибокі переживання людей, які опинилися на передовій.

Кожен портрет заснований на реальній історії воїна, його переживаннях і життєвому шляху. Це не просто узагальнені образи, а конкретні люди, що брали участь у бойових діях.

Ця виставка важлива не лише як мистецький проєкт, а й як частина колективної пам’яті про війну. Вона сприяє формуванню історичної пам’яті та розумінню сучасних подій в Україні.