TOUR OF THE LAST DAY OF THE EXHIBITION OF THE WORKS OF MARIA PRIMACHENKO AND THE FINALISTS OF THE ALL-UKRAINIAN FOLK ART COMPETITION “POLYSKA KAZKA”
22 квітня 2026 року о 12:30 год. у виставковому просторі Актової зали Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури відбудеться екскурсія виставкою творів Марії Приймаченко та фіналістів I Всеукраїнського конкурсу народного мистецтва для молодих художників «Поліська казка».
Екскурсію виставкою проведе мистецтвознавець Дмитро Соловйов – аспірант кафедри теорії та історії мистецтва Факультету мистецтвознавства та сучасних арт-практик НАОМА.
На екскурсії ви дізнаєтесь про унікальний світ образів Марія Приймаченко, символіку та глибинні сенси її творів, витоки поліської народної традиції та її відображення в сучасному мистецтві.
Учасники екскурсії матимуть змогу простежити, як елементи народної уяви, міфології та декоративної мови трансформуються у творчості молодих митців – фіналістів конкурсу «Поліська казка», а також почути професійний коментар щодо художніх технік, композиційних рішень і особливостей авторського стилю.
Також, Ви можете обрати твір, якій Вам сподобався найбільше за посиланням: https://cultural-platform.com/golosuvannya
Бажаючих долучитися до екскурсії, просимо зареєструватся за посиланням в гугл формі: https://forms.gle/T2JQmrDvQEjh9gAdA
Конкурс проводиться Всеукраїнською культурною платформою «Поліська Казка» спільно з Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури.Подія стане початком другого етапу Всеукраїнського конкурсу народного мистецтва для молодих художників «Поліська казка» — народного голосування.
УВАГА! Відвідування виставки можливо з 10:00 до 17:00 год. до 22 квітня 2026 року включно за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/kmNHZ7c1Pk6bfQvK9
Всеукраїнська Культурна Платформа “Поліська Казка”:
FB: https://www.facebook.com/vkp.poliskakazka?locale=uk_UA
Instagram: https://www.instagram.com/cultural_platform_poliskakazka/



Переглядів: 0
