29 травня 2024 року у Виставковій залі кафедри живопису та композиції ректор Олександр Цугорка відкрив методичну виставку творів викладачів НАОМА

29 травня 2024 року  у Виставковій залі кафедри живопису та композиції ректор Олександр Цугорка відкрив методичну виставку творів викладачів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, які представляють кращі зразки академічних постановок на пленері, виконаних на основі навчальних програм.
Виставка експонує твори олійного та акварельного живопису. Її мета – продемонструвати студентам, які проходять літню практику, високий рівень творів, виконаних на пленері в різний час різними митцями, надихнути їх на творчість.
Виставка організована за підтримки Художнього музею НАОМА з науково-методичних фондів кафедри живопису і композиції.