18 березня 2024 року на кафедрі живопису і композиції НАОМА відкрилась виставка до 85-річчя з дня народження Василя ГУРІНА (1939-2018)

18 березня 2024 року на кафедрі живопису і композиції Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури  відкрилась виставка до 85-річчя з дня народження Василя ГУРІНА (1939-2018), живописця, дійсного члена Національної академії мистецтв, народного художника України, члена Національної Спілки художників, професора.  Василь Іванович ГУРІН впродовж 29 років (1989-2018) очолював кафедру живопису і композиції, завідував навчально-творчою майстернею станкового живопису.

Теплими, зворушливими спогадами про митця, педагога поділились колеги, друзі, учні, родина, відмічаючи талант, людяність, енергію, працездатність майстра, його неоціненний творчий внесок у національну культурну спадщину, виховання плеяди художників, знаних у всьому світі.

Світла пам’ять про Василя Івановича ГУРІНА завжди  житиме в серці НАОМА.

Виставка працюватиме до 15 квітня 2024 року.