15 квітня 2024 року розпочалась персональна виставка «МОЇ ПОСТАНОВКИ» професора кафедри рисунка, заслуженого діяча мистецтв України Олександра БЕЛЯНСЬКОГО

15 квітня 2024 року,  у Виставковій залі кафедри рисунка, факультет образотворчого мистецтва та реставрації,  розпочалась персональна виставка «МОЇ ПОСТАНОВКИ» професора кафедри рисунка, заслуженого діяча мистецтв України Олександра БЕЛЯНСЬКОГО.

З вітальним словом виставку відкрив ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, професор Олександр Цугорка. Олександра Миколайовича привітали колеги – Олена Кашшай, проректор з науки, Миколай Кочубей, доцент кафедри графічного мистецтва, Михайло Гуйда , професор кафедри живопису  і композиції, Ігор Мельничук,  в. о. декана образотворчого мистецтва та реставрації, Іван Пилипенко, професор кафедри живопису і композиції, Олександр Михайлицький, в. о. завідувача кафедри рисунка.

Виставка триватиме до 05 травня 2024 року

Запрошуємо!