10 липня 2024 року відкрилась нова експозиція виставки-проєкту студентів І-ІV курсів кафедри дизайну НАОМА із розробки логотипів “Тарас Шевченко: 210 років від дня народження”

10 липня 2024 року відкрилась нова експозиція виставки-проєкту студентів І-ІV курсів кафедри дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури із розробки логотипів до вшанування 210-річниці з дня народження Тараса Шевченка “Тарас Шевченко: 210 років від дня народження”, яка нині експонується в Міністерстві культури та інформаційної політики України і представляє творчі роботи студентів НАОМА, присвячені видатному українському поету, художнику, громадському діячу, духовному символу нації.

Авторка експозиції – Анастасія Чернетко (дипломний проєкт, бакалавр, керівниця дипломного проєкту – старша викладачка кафедри дизайну Світлана Кошкіна).

Експозиція є продовженням розвитку роботи над логотипом до вшанування 210-річниці з дня народження Тараса Шевченка.