Нове: Освітньо-професійна програма «Арт-менеджмент»

Освітньо-професійна програма «Арт-менеджмент» орієнтована на підготовку кваліфікованих фахівців у сфері образотворчого мистецтва, керівників проєктами сучасних арт-інституцій.

Освітньо-професійна програма «Арт-менеджмент» дає можливість навчитися вести власну справу у сфері мистецтва, організовувати взаємодію із закладами мистецтв та митцями, створювати довготривалі мистецькі проєкти у взаємодії з державними та приватними організаціями. У процесі підготовки студенти навчаться орієнтуватися у класичному та сучасному мистецтві, основних тенденціях світового ринку мистецтва, створювати власні концепції та реалізовувати проєкти в галузі мистецтва, галерейної та виставкової справи.

Серед наших науково-педагогічних працівників провідні фахівці з теорії та історії мистецтва, практики виставкової діяльності та галерейного бізнесу, сучасного арт-менеджменту та міжнародного арт-ринку.

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури співпрацює з провідними музеями та галереями, центрами класичного та сучасного мистецтва, освітніми установами, державними та приватними організаціями сфери культури і мистецтв.

Освітньо-професійна програма передбачає вивчення студентами наступних освітніх компонент:

• історія класичного та сучасного мистецтва;
  • колекціонування (практикум);
  • основи експертизи творів мистецтва;
  • галерейний бізнес;
  • організація арт-ярмарок;
  • антикварно-художній ринок;
  • міжнародний арт-ринок;
  • брендинг;
  • промоушн в сфері арт-індустрії;
  • стратегічний менеджмент;
  • бізнес-планування;
  • менеджмент виставкового бізнесу;
  • право інтелектуальної власності;
  • продюсування;
  • фінансово-кредитні системи;
  • електронна комерція;
  • арт-банкінг.

Документи для вступу можна подавати з 29.07.2022р через електронний кабінет.