Врятувати своє життя і життя своїх близьких в умовах війни. Заняття з тактичної медицини для студентів та співробітників НАОМА

Коли чи не щодня в Києві лунають повітряні тривоги і на голови падають уламки ракет, оволодіти навичками надання домедичної допомоги доречно для кожного.
Ці навички можуть врятувати життя під час надзвичайної ситуації.
25 березня в Академії, для студентів, викладачів та співробітників НАОМА відбувся перший теоретично-практичний тренінг з надання базової домедичної допомоги при травмі пораненого в цивільних умовах.
Тренінг провела наша випускниця факультету теорії та історії мистецтва 2008 року,
медикиня з бойовим досвідом
з 2016 року,
сержант ЗСУ
ОЛЬГА ХАРЧЕНКО.
Учасники тренінгу отримали базові знання про першочергові дії і засоби для надання першої допомоги; практичні навички накладання турнікету та багато інших корисних речей.