Урочисте вручення дипломів випускникам

Шановні студенти та гості нашої Академії!

06 липня 2023 року об 11.00 в Актовому залі Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2023 року за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

Урочистий захід розпочав ректор Академії Олександр ЦУГОРКА, привітавши дипломантів із закінченням навчання.

Він звернув увагу на складність умов, за яких відбувався навчальний процес: спочатку – спалах COVID-19 і карантин, потім – воєнний стан, навчання в умовах війни. Проте студенти, доклавши максимум зусиль, виконали завдання на високому художньому рівні.

Олександр Петрович подякував випускникам, зауваживши, що тепер вони справжні носії традицій українського мистецтва і творці української культури.

…Бажаємо нашим випускникам з честю і гордістю йти обраним шляхом, успішно реалізувати свій талант.

Чекаємо на вас у магістратурі, аспірантурі й докторантурі.

Слава Україні!