Вітаю вас з чудовим і важливим святом – Днем художника!

Шановні колеги, студенти, аспіранти!

Вітаю вас з чудовим і важливим святом – Днем художника! Сьогодні ми відзначаємо творчість, вміння і талант тих, хто робить нашу Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури місцем, де народжуються справжні шедеври та де кожен пензлик, кожен акварельний мазок створює світло і красу.

Мистецтво має унікальну силу об’єднувати нас, надихати і нагадувати про нашу людську сутність, є джерелом надії.

НАОМА завжди пишалася своїми талановитими студентами і викладачами, які дарують світу нові образи, емоції, відчуття, думки через свої творіння.

Нехай ваша творчість завжди буде натхненною, а кожна ваша робота приносить радість і враження іншим. Розвивайте свій талант, відкривайте нові горизонти і творіть шедеври, які залишаться в мистецькій спадщині. Бажаю Вам невичерпного джерела ідей, тепла і підтримки від близьких та успіхів у всіх ваших художніх починаннях!

З повагою,
Олександр ЦУГОРКА