Сьогодні День Захисників і Захисниць України!

Сьогодні дуже важливий день в житті нашої України, сьогодні по особливому ми згадуємо наших військових. Сьогодні День Захисників і Захисниць України! – передусім свято тих, завдяки кому ми зберігаємо незалежність, маємо змогу жити повсякденним життям – працювати, творити, відпочивати, виховувати дітей.

У цей день ми вшановуємо сучасних захисників і захисниць України та українських героїв різних епох.

Сучасні воїни примножують і розвивають тисячолітні українські військові традиції.

Дякуємо всім, хто боронить нашу незалежність і маємо згадати кожного, хто віддав життя за Україну.

Це свято – ще одна можливість подякувати Силам оборони України. Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі стоять на захисті нашої країни і свободи

Ми маємо забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало Перемогу.

Війна формує та гартує українську націю.

Звитягою, винахідливістю та самовідданістю нинішні Захисники і Захисниці завоювали найвищий рівень довіри в українців. Цим ми викликаємо повагу і в світі.

Віримо, що Ваш щоденний подвиг приведе Україну до Перемоги!

Слава Україні!

Дякуємо Збройним Силам України!

Український інститут національної пам’яті ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ до Дня захисників і захисниць України–2024