Збірник тез доповідей I Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації в архітектурі та дизайні»

В Національній Академії образотворчих мистецтв та архітектури завершилась Перша Міжнародна науково-практична он-лайн конференція «Інновації в архітектурі та дизайні», співорганізаторами якої виступили Національна Академія мистецтв України, Національна спілка архітекторів України, Національна спілка художників України, Факультет архітектури «Краківська Політехніка» (Польща), ДПУ ім. Йона Крянге ( Молдова), Університет ім. Юрая Добріли (Хорватія). Конференція під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України продовжувалась два дні, 25 та 26 травня.

Збірник тез доповідей можна завантажити за посиланням: