Фінська стипендія EDUFI для аспірантів з України

Тип: Стипендія
Місце: Фінляндія
Кінцевий термін: не визначено

Стипендія EDUFI від Фінської національної агенції по освіті надає можливість аспірантам з України продовжити свою наукову роботу у Фінляндії і таким чином підтримує українську академічну спільноту та відновлення системи вищої освіти в Україні.

Я можу взяти участь?

Щоб податися на стипендію, вам потрібно мати:

• Громадянство України, або іншої країни, якщо такий аспірант/ка виїхав/ла з України і не може повернутися до своєї країни;
  • Перебувати в Україні або за кордоном, якщо ви виїхали у 2022 чи пізніше через широкомасштабне вторгнення РФ на територію України;
  • Пріоритет може бути наданий кандидатам, які нещодавно прибули до Фінляндії;
  • Диплом магістра в будь-якій галузі.

Що потрібно для участі?

• Заявник повинен мати приймаючий університет у Фінляндії (можна обирати серед усіх фінських університетів);
  • Період стипендії має розпочатися протягом 6 місяців з моменту подачі заявки;
  • На фінській стипендії аспіранти завершують аспірантуру або у Фінляндії, або в Україні.
  • Мотиваційний лист від приймаючого університету, що підтверджує готовність взяти на себе зобов’язання щодо прийому та нагляду за аспірантом–заявником;
  • Резюме (CV);
  • Короткий план дослідження (1-3 сторінки).
  • У заявці повинні бути вказані як академічні, так і адміністративні контактні особи аспіранта.

Розмір гранту

• 1900 євро в місяць (12 місяців).

Крім того, доступне наступне фінансування за потребами:

• 2000 євро на облаштування, якщо стипендіат прибув до Фінляндії у 2022 році або пізніше;
  • 300 євро на місяць додаткової сімейної допомоги для стипендіатів з неповнолітніми дітьми.

Як подати заявку?

• Термін подачі заявок на отримання стипендії є вільним;
  • Заяви розглядаються в порядку їх надходження;
  • Час обробки заявок становить приблизно два тижні;
  • У літні місяці час обробки може бути довшим.

Зверніть увагу!

Заявка подається приймаючим університетом Фінляндії. Ви маєте мати достатній рівень знання англійської або фінської мови, аби спілкуватися з приймаючим закладом.

Дізнайтеся більше про умови участі тут.

Якщо у вас залишилися питання – контактна особа в EDUFI: Оуті Томпері (Outi Tomperi), [email protected], тел . +358 295 331 654.

Міжнародний відділ НАОМА