Академічна мобільність: досвід і перспективи

Академічна мобільність як важливий напрям роботи ЗВО, в тому числі мистецьких, регулюється чинним законодавством України з питань освіти, а як стратегічний напрям – передбачена статутними документами Академії, присутня у діяльності і планах роботи кафедр.

У НАОМА заходи з започаткування академічної мобільності почали вживатися з 2016 року, здійснено чи заплановані спільні проекти в рамках Еразмус+, а також обміни викладачами та студентами у відповідності до договорів з іноземними ЗВО, зокрема, Франції, Хорватії, Словаччини, Угорщини, Словаччини, Китаю.

Наразі розпочався процес подання заявок на участь у програмі і проектах академічної мобільності, заінтересовані викладачі та студенти Академії почали оформлення документів. Воно триватиме орієнтовно до 15 листопада 2021 р.з метою планування відповідних обмінів у весняному семестрі 2021-2022 навчального року.

Інформацію з питань академічної мобільності можна отримати у відділі міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами.

Програма академічної мобільності Еразмус+ для НАОМА 2021-2022