Інтенсивні навчальні курси від Invisible University for Ukraine

Сектор: освіта
Тип: навчальна програма з кредитами ECTS
Місце: онлайн, Угорщина
Кінцевий термін: 12 вересня 2024 о 23:59 за київським часом

Навчання в Invisible University for Ukraine (IUFU) – це  можливість для українських студентів та аспірантів пройти інтенсивні навчальні курси від Центральноєвропейського університету – міжнародного навчального закладу, який входить до п’ятірки найкращих університетів Угорщини.

Ви дізнаєтеся більше про роль України в глобальному контексті та зможете втілити спеціальний дослідницький проєкт про війну або пов’язані з нею процеси в Україні – університет надасть до 800 євро на реалізацію емпіричного або теоретичного проєкту на додаток до курсової роботи в IUFU.

Програма навчання триватиме з 23 вересня по 20 грудня. Найкращі студенти поїдуть до зимової школи в Будапешті. Участь – безкоштовна.

Програмою опікується Центральноєвропейський університет спільно з Колегіумом Імре Кертеш в ЄніЛНУ імені Івана Франка та Українським католицьким університетом.

Детальніше про програму

Що я отримаю?

• Три курси з гуманітарних та соціальних наук на вибір.
  • Воркшопи з методології досліджень та інформацію про можливості стажування та навчання.
  • Індивідуальне менторство провідних європейських та українських науковців.
  • Заняття з академічної англійської та письма.
  • Можливість отримати стипендію розміром 800 євро на дослідницький проєкт про війну або пов’язані з нею процеси в Україні. Найкращі роботи опублікують на сайті міждисциплінарного веб-журналу Visible Ukraine.
  • Найкращі студенти поїдуть до зимової школи, яка пройде в Будапешті в січні 2025 року.

Я можу взяти участь?

Це програма для студентів, які:

• добре знають англійську мову;
  • знаходяться в Україні або перебувають за кордоном під тимчасовим захистом або як біженці;
  • наразі вчаться у ЗВО або отримали ступінь бакалавра, магістра чи аспіранта у 2022, 2023 чи 2024 роках.

Що потрібно для участі?

• Заповнена онлайн-заявка.
  • Резюме (CV).
  • Мотиваційний лист – до однієї сторінки.
  • Якщо ви хочете отримати дослідницьку стипендію, короткий опис проєкту – до 800 слів.

Усі документи повинні бути заповнені українською або англійською мовою.

Як подати заявку?

До 12 вересня заповніть онлайн-заявку та надішліть пакет документів на [email protected].

Ви дізнаєтеся результати конкурсу до 23 вересня.

Зверніть увагу

• На вас чекає одне заняття на день. Пари проходитимуть у другій половині дня.
  • Кожен курс складається з 12 сесій, що дорівнює чотирьом кредитам ECTS.

Якщо у вас залишились питання – пишіть Євгену Ящуку, координатору програми від організаторів, на адресу: [email protected]

Міжнародний відділ НАОМА