Інформаційна онлайн зустріч щодо участі НАОМА в роботі Платформи UAx ELIA та стипендії UAx Abakanowicz Fellowship 2024

Інформаційна онлайн зустріч щодо участі НАОМА
в роботі Платформи UAx ELIA
та стипендії UAx Abakanowicz Fellowship 2024

У співпраці з Благодійним фондом Абаканович (AACCF), європейська мережа вищих мистецьких навчальних закладів ELIA та Платформа UAx з радістю запрошують на інформаційну онлайн зустріч викладачів та студентів 1–3 курсів НАОМА дізнатись про:

• можливості, що надає ELIA на Платформі UAx,
  • стипендіальну програму UAx Abakanowicz Fellowship на 2024-2025 навчальний рік.

Представники UAx та ELIA розкажуть про критерії відбору студентів, стипендії та вимоги програми, а також про участь мистецьких ЗВО у заходах ELIA. Викладачі та студенти НАОМА матимуть можливість поставити запитання щодо членства в ELIA та стипендіальної програми.

Онлайн зустріч відбудеться 23 квітня о 17:00 на платформі Zoom.

Посилання на зустріч – https://zoom.us/j/7234421046?pwd=cjZrb0lnU1JodnJFM1VuWHlyVDNiZz09&omn=93877007905

Ви можете долучитися до зустрічі також в стінах НАОМА. Академія організовує трансляцію події в аудиторії № 239.

Запрошуємо приєднатися до заходу викладачів та студентів 1-3 курсу НАОМА.

Мова спілкування: українська та англійська з перекладом на українську.

Про стипендію UAx Abakanowicz Fellowship 2024

Основна мета стипендіальної програми UAx Abakanowicz Fellowship – надати всебічну підтримку студентам мистецьких спеціальностей з українських мистецьких закладів вищої освіти. У 2023 році стипендію отримали 30 студентів українських мистецьких ЗВО – учасниць платформи UAx. Цього року стипендіальну програму відкрито для студентів, які навчаються в українських мистецьких ЗВО – учасницях платформи у 2024 році. Серед них:

• Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
  • Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв
  • Київська муніципальна академія музики ім. Р. М. Глієра
  • Херсонський національний технічний університет (Кафедра IT та Дизайну)
  • Закарпатська академія мистецтв

Стипендіальна програма складається з трьох компонентів: стипендії UAx, менторства UAx та студентської спільноти UAx:

1. Стипендії UAx

30 відібраних українських студентів (по шість на заклад) отримують стипендію в розмірі до 2000 євро на студента на 2024-2025 навчальний рік. Таким чином платформа UAx має на меті допомогти студентам у розвитку своїх мистецьких практик та надати змогу продовжити навчання за освітніми програмами у мистецьких ЗВО України.

1. Менторство UAx

Програма менторства UAx надає можливість 30 відібраним стипендіатам Абаканович отримати наставництво від понад 10 міжнародних менторів з мистецьких ЗВО Європи та за її межами. Стипендіати отримають менторство протягом одного навчального року, по троє студентів на одного ментора.

1. Студентська спільнота UAx

Студентська спільнота UAx складається з 30 відібраних стипендіатів Абаканович 2024, кожний з яких представляє різні види мистецтва, на яких спеціалізується ЗВО. Бюро UAx організовує онлайн-заходи та вебінари на теми, які цікавлять студентську спільноту. Репрезентативна студентська група складається з п’ятьох стипендіатів Абаканович, по одному від кожної з п’яти українських ЗВО-учасниць UАx. Ця група матиме можливість організувати студентський оффлайн захід влітку наступного року для стипендіатів Абаканович.

Міжнародний відділ НАОМА