Сьогодні знайомимо вас з в.о. декана Факультету теорії та історії мистецтва НАОМА, доцентом Вірою Качур.
КАЧУР ВІРА ОЛЕГІВНА – юристка та психологиня за освітою, медіаторка, тренерка, експертка, членкиня професійних об’єднань та громадських організацій , яка уже понад 20 років успішно поєднує науково-педагогічну діяльність із виконанням управлінських функцій. Володіє критичним мисленням, яке допомагає приймати обґрунтовані рішення, емоційним інтелектом, що сприяє налагодженню продуктивних відносин з колегами, здобувачами вищої освіти та ефективно взаємодіяти з різними підрозділами та зацікавленими сторонами, здатністю до багатозадачності. Вірить у силу командної роботи. Відкрита до нових ідей та конструктивного діалогу.
Характеризує себе як людину, що любить пізнавати світ! Тому опановує компетентності, які дозволяють творити, створювати, допомагати комусь чи чомусь ставати кращими та ефективними. У житті послуговується кредом «Віра! Праця! Мужність! Терпіння», який взяла із твору Ліона Фейхтвангера «Гойя або Тяжкий шлях пізнання».
У Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури з січня 2025 року. Будучи виконуючою обов’язки декана факультету теорії та історії мистецтва візію факультету визначає, як створення сучасного осередку інноваційної підготовки мистецтвознавців та проведення наукових мистецтвознавчих студій.
Віра Качур вірить, що завдяки лише злагодженій роботі кафедр, факультет досягне своєї місії і готуватиме висококваліфікованих фахівців, здатних комплексно вирішувати мистецтвознавчі завдання і приймати креативні мистецтвознавчі рішення.
Відтак на 2025/2026 навчальний рік стратегічними цілями факультет теорії та історії мистецтва є:
– забезпечити високу якість освітнього процесу, спрямованого на здобуття здобувачами програмних результатів навчання за освітніми програмами першого (бакалаврського), другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти;
– сприяти формуванню загальних та фахових компетенцій арт-кураторів у сфері мистецтвознавства, кураторської діяльності, національних і міжнародних стратегій арт-ринку, з подальшою можливістю реалізації власних кураторських проєктів.
– розширити наукову співпрацю, поглибити партнерство і співпрацю з вітчизняними і міжнародними освітньо-науковими інституціями у сфері мистецтва.
Місію Академії Віра Качур вбачає так:
«НАОМА – відкритий академічний простір, орієнтований на цілісний розвиток відповідальної перед суспільством творчої особистості впродовж усього життя задля збереження української мистецької самобутності та конкурентоспроможного поступу у світовому культурному просторі».
Переглядів: 146