22.07.2024 р. в НАОМА відбувся успішний захист дисертації Миколайчук А.Р.

22.07.2024 р. в НАОМА відбувся захист дисертації Миколайчук Антоніни Романівни на тему «Превентивна консервація та реставрація творів станкового живопису: використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво. Члени разової спеціалізованої вченої ради: голова ради – доктор мистецтвознавства проф. Селівачов М.Р., професор кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА, офіційні рецензенти – кандидат мистецтвознавства доц. Мазур В.П., декан факультету теорії та історії мистецтва НАОМА, кандидат мистецтвознавства доц. Ревенок Н.М., доцент кафедри техніки та реставрації творів мистецтва НАОМА, офіційні опоненти – доктор мистецтвознавства проф. Косів Р.Р., завідувачка кафедри сакрального мистецтва факультету образотворчого мистецтва і реставрації ЛНАМ і кандидат мистецтвознавства доц. Шулика В.В., завідувач кафедри реставрації та експертизи творів мистецтва ХДАДМ. Члени разової вченої ради заслухали доповідь Антоніни Миколайчук, отримали змістовні відповіді на свої запитання у процесі дискусії та обговорення положень дисертації та одноголосно прийняли рішення про присудження ступеня доктора філософії Миколайчук А.Р. Вітаємо з успішним захистом!

Миколайчук Антоніна Романівна – здобувач ступеня доктора філософії за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво, яка від 2020 р. вчиться в аспірантурі НАОМА на кафедрі теорії та історії мистецтва на освітньо-науковій програмі “Теорія та історія мистецтва”. Бажаємо успіхів!