Дорога наомівська родино, з великою радістю повідомляємо що, керівнику Маріупольскої Філії Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Галині Іванівній Батичко вдалося евакуюватися із окупованого Маріуполя.
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/batychko-930x620.jpg)
Дорога наомівська родино, з великою радістю повідомляємо що, керівнику Маріупольскої Філії Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Галині Іванівній Батичко вдалося евакуюватися із окупованого Маріуполя.