12 червня 2024 року в НАОМА відбулися урочистості – випуск магістрів факультету архітектури, факультету образотворчого мистецтва та реставрації (реставратори), факультету теорії та історії мистецтва (денна і заочна форми навчання)

12 червня 2024 року в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури відбулися урочистості  – випуск магістрів факультету архітектури, факультету образотворчого мистецтва та реставрації (реставратори), факультету теорії та історії мистецтва (денна і заочна форми навчання). Ректор Олександр Цугорка  сердечно привітав випускників магістрів і вручив магістерські дипломи.

Ректор відмітив потужність випуску магістрів 2024 року, чиї творчі проєкти згодом будуть втілені в Академії. Підкреслив унікальність НАОМА, де професіонали формуються в різнобічному мистецькому просторі.

Випускників привітали – перший проректор Анатолій Гуменчук, декан факультету архітектури Анатолій Давидов, декан факультету теорії та історії мистецтва Вікторія Мазур.

Успіхів, нових творчих злетів та реалізації найсміливіших ідей!