Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Волкова Віктора Андрійовича

Створено разову спеціалізовану вчену раду ДФ 26.103.06 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Волкова Віктора Андрійовича: «Принципи екологічної оптимізації сельбищних територій великих міст» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 191  «Архітектура та містобудування» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Олійник Олена Павлівна, доктор архітектури (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури реставрація пам’яток архітектури), професор, доцент кафедри архітектурного проєктування факультету архітектури Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (штатний працівник НАОМА).

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензент:

• Комаров Кирило Олександрович, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури реставрація пам’яток архітектури), доцент, доцент кафедри архітектурних конструкцій факультету архітектури Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури
    Рецензія та Валідація

Опоненти:

• Дьомін Микола Мефодійович, доктор архітектури (спеціальність 01.07.88 ‒ Містобудування та територіальне планування), професор, професор кафедри міського будівництва факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва і архітектури.
    Відгук та Валідація
  • Жовква Ольга Іванівна, доктор архітектури (спеціальність 18.00.02 «Архітектура будівель і споруд»), доцент, завідувач кафедри архітектури та просторового планування факультету наземних споруд і аеродромів Національного авіаційного університету.
    Відгук та Валідація
  • Шевченко Людмила Станіславівна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури реставрація пам’яток архітектури), доцент, доцент кафедри архітектури будівель і споруд, Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Національного університету «Полтавська Політехніка імені Юрія Кондратюка».
    Відгук та Валідація

Наказ № 221-од від 30.11.2023 Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 30.11.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Волкова В.А.»
Дисертація Волкова Віктора Андрійовича: «Принципи екологічної оптимізації сельбищних територій великих міст»
Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Валідація електронного підпису Волкова В.А., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

– Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
– Відеозапис трансляції захисту дисертації Волкова В.А.
– Відеозапис трансляції із накладанням електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Валідація електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософі
– Наказ НАОМА про видачу диплома доктора філософії