Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Трошкіна А.А.

Створено разову спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Трошкіна Арсенія Андрійовича: «Формування мережі об’єктів харчування в житловій забудові (на прикладі м. Києва)» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 191  «Архітектура та містобудування» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Чернявський Володимир Гергійович, доктор архітектури (спеціальність 18.00.02 – архітектура будівель та споруд), професор, завідувач кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензент:
– Скорик Лариса Павлівна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.04 – містобудування, районне планування, ландшафтна архітектура і планування сільськогосподарських населених пунктів), професор, професор кафедри архітектурного проєктування Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;

Опоненти:
– Сингаївська Олександра Іванівна, доктор технічних наук (спеціальність 05.23.20 − містобудування та територіальне планування), професор, професор кафедри міського будівництва факультету урбаністики та просторового планування, Київський національний університет будівництва і архітектури;
– Новосельчук Наталія Євгенівна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01– теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури), доцент, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища та містобудування Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
– Гнатюк Лілія Романівна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури), доцент, доцент кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки факультету наземних споруд і аеродромів, Національний авіаційний університет.

Наказ № 71-од від 30.05.2023 Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 30.05.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Трошкіна А. А.»
Дисертація Трошкіна Арсенія Андрійовича: «Формування мережі об’єктів харчування в житловій забудові (на прикладі м. Києва)»
– Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Валідація електронного підпису Трошкіна А. А., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
– Захист транслюватиметься на офіційному Youtube каналі НАОМА: