Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Стрижко Н.В.

Оголошення про створення разової спеціалізованої ради по захисту дисертації Стрижко Н.В. на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво

Створено разову спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Стрижко Наталія Володимирівна на тему «Концептуальна каліграфія як феномен сучасного візуального мистецтва Китаю» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Чернявський Володимир Георгійович, доктор архітектури (спеціальність 18.00.02 – архітектура будівель та споруд), професор кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв факультету архітектури Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензент:

Семененко Анжеліка Андріївна, кандидат філософських наук (спеціальність 09.00.08 – естетика), доцент кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (штатний працівник НАОМА).
Рецензія та Валідація

Опоненти:

Рибалко Світлана Борисівна, доктор культурології (спеціальність 26.00.01 – теорія та історія культури), професор, завідувачка кафедри мистецтвознавства факультету аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії культури.
Відгук та Валідація

Шуліка Вячеслав Вікторович кандидат мистецтвознавства (спеціальність 17.00.05 – образотворче мистецтво), доцент, завідувач кафедри реставрації та експертизи творів мистецтва станкового та монументального живопису факультету образотворчого мистецтва Харківської державної академії дизайну і мистецтв.
Відгук та Валідація

Гамалія Катерина  Миколаївна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 26.00.01 – теорія та історія культури), професор кафедри дизайну і технологій факультету дизайну Київського національного університету культури і мистецтв.

Науковий керівник:

• Селівачов Михайло Романович, доктор мистецтвознавства, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
  • Дата захисту:
  • Місце захисту: он-лайн із застосуванням засобів відеозв’язку
  • Онлайн-трансляція захисту дисертації на YouTube каналі НАОМА за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC-TTuW-xTuaT-DMfjtXwJgA
  • Zoom-конференція за посиланням:
  • Ідентифікатор конференції:
  • Код доступу:

Приєднані документи:
– Наказ № ______-од від 27.05.2024 р. Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 23.05.2024 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Стрижко Н.В.»
Дисертація Стрижко Н.В. на тему «Концептуальна каліграфія як феномен сучасного візуального мистецтва Китаю»
Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладанням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Валідація електронного підпису Стрижко Н.В., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
– Відеозапис трансляції захисту дисертації Стрижко Н.В.
– Відеозапис трансляції із накладанням електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Валідація електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
– Наказ НАОМА про видачу диплома доктора філософії