Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Сьомак О.Ю.

Створено разову спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Сьомак Оксани Юріївни на тему «Образні трансформації в руслі загальностильової еволюції іконопису Дрогобиччини XV − початку XVI століть» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

• Лагутенко Ольга Андріївна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 00.05 – образотворче мистецтво), професор, професор кафедри теорії та історії мистецтва факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, заслужений діяч мистецтв України, член-кореспондент Національної академії мистецтв України;

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензент:

• Ревенок Наталія Миколаївна, кандидат мистецтвознавства (спеціальність 26.00.01 – теорія та історія культури), старший викладач кафедри техніки та реставрації творів мистецтва факультету образотворчого мистецтва та реставрації Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;

Опоненти:

• Соколюк Людмила Данилівна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 00.05 – образотворче мистецтво), професор, професор кафедри теорії і історії мистецтва факультету образотворчого мистецтва Харківської державної академії дизайну і мистецтв;
    Відгук та Валідація
  • Осадча Олена Анатоліївна, кандидат мистецтвознавства (спеціальність 26.00.01 – теорія та історія культури), доцент, ректор Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука;
    Рецензія та Валідація
  • Левицька Мар’яна Корнеліївна, доктор історичних наук (спеціальності – 07.00.01 – історія України; 07.00.05 – етнологія), професор, професор кафедри графічного дизайну і мистецтва книги факультету видавничо-поліграфічних та інформаційних технологій Української академії друкарства.

Науковий керівник:

• Мазур Вікторія Павлівна, кандидат мистецтвознавства (спеціальність 17.00.05 – образотворче мистецтво), доцент, декан факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
  • Дата захисту:
  • Місце захисту:
  • Онлайн-трансляція захисту дисертації на YouTube каналі НАОМА за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC-TTuW-xTuaT-DMfjtXwJgA
  • Zoom-конференція за посиланням:
  • Ідентифікатор конференції:
  • Код доступу:

Приєднані документи:
Наказ № 192-од від 20.10.2023 р. Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 17.10.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Сьомак О.Ю.»
Дисертація Сьомак Оксани Юріївни на тему «Образні трансформації в руслі загальностильової еволюції іконопису Дрогобиччини XV − початку XVI століть»
Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Валідація електронного підпису Сьомак О.Ю., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
– Відеозапис трансляції захисту дисертації Сьомак О.Ю.
– Відеозапис трансляції із накладанням електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Валідація електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
– Наказ НАОМА про видачу диплома доктора філософії