Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Луговської А.Е.

Створено разову спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Луговської Анни Едуардівни: «Інституції сучасного мистецтва у виставковій практиці України (початку 1990-х – 2020 років)» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

• Селівачов Михайло Романович, доктор мистецтвознавства (спеціальність 17.00.06 – декоративне і прикладне мистецтво), професор, професор кафедри теорії і історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензент:

• Майстренко-Вакуленко Юлія В’ячеславівна, кандидат мистецтвознавства (спеціальність 17.00.05. – образотворче мистецтво), доцент, доцент кафедри рисунка, проректор з наукової та творчої роботи Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (штатний працівник НАОМА);
    Рецензія та Валідація

Опоненти:

• Голубець Орест Михайлович, доктор мистецтвознавства (спеціальність 17.00.05 – образотворче мистецтво), професор, завідувач кафедри художньої кераміки Факультету декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, академік НАМ України;
    Відгук та Валідація
  • Юр Марина Володимирівна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 26.00.01 – теорія та історія культури), старший науковий співробітник, проректор з наукової та міжнародної діяльності Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука;
    Відгук та Валідація
  • Авраменко Олеся Олександрівна, кандидат мистецтвознавства (спеціальність 17.00.04 – образотворче мистецтво), старший науковий співробітник, завідувач відділу Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України.

Науковий керівник:

• Лагутенко Ольга Андріївна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 17.00.05 – образотворче мистецтво), професор, професор кафедри теорії та історії мистецтва Факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, заслужений діяч мистецтв України, член-кореспондент Національної академії мистецтв України.
  • Дата захисту: 13.11.2023 р. в 12:00 (за київським часом)
  • Місце захисту: он-лайн
  • Онлайн-трансляція захисту дисертації на YouTube каналі НАОМА за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC-TTuW-xTuaT-DMfjtXwJgA
  • Zoom-конференція за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/84386174724?pwd=RUlYRkxwT2pudEVGUG4wNWFGVFhIZz09
  • Ідентифікатор конференції: 843 8617 4724
  • Код доступу: 917403

Приєднані документи:

Наказ № 156-од від 20.09.2023 р. Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 15.09.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Луговської А.Е.»
Дисертація Луговської Анни Едуардівни на тему «Інституції сучасного мистецтва у виставковій практиці України (початку 1990-х – 2020 років)»
Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Валідація електронного підпису Луговської А.Е., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
– Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
– Відеозапис трансляції захисту дисертації Тимошенко Н. І.
– Відеозапис трансляції із накладанням електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Валідація електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
– Наказ НАОМА про видачу диплома доктора філософії