Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Красножон Т.Ю.

Створено разову спеціалізовану вчену раду ДФ 26.103.05 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Красножон Тетяни Юріївни на тему «Принципи архітектурно-планувальної організації медично-реабілітаційних центрів політравми» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» галузі знань 19 Архітектура та будівництво у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

• Олійник Олена Павлівна доктор архітектури (спеціальність 18.00.01 «Теорія архітектури реставрація пам’яток архітектури»), професор, доцент кафедри архітектурного проєктування Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензенти:

• Трошкіна Олена Анатоліївна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01 – Теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури), доцент, в.о. завідувача кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
    Рецензія та Валідація
  • Комаров Кирило Олександрович кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01 «Теорія архітектури реставрація пам’яток архітектури»), доцент, доцент кафедри архітектурних конструкцій, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
    Рецензія та Валідація

Опоненти:

• Куцевич Вадим Володимирович, доктор архітектури (спеціальність 18.00.02 «Архітектура будівель і споруд»), професор кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд Київського національного університету будівництва і архітектури.
    Відгук та Валідація
  • Гнатюк Лілія Романівна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури), доцент кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки факультету наземних споруд і аеродромів, Національний авіаційний університет
    Відгук та Валідація

Науковий керівник:

• Чернявський Володимир Георгійович, доктор архітектури, професор

– Дата захисту:
– Місце захисту:
– Онлайн-трансляція захисту дисертації на YouTube каналі НАОМА за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC-TTuW-xTuaT-DMfjtXwJgA
– Zoom-конференція за посиланням:
– Ідентифікатор конференції:
– Код доступу:

Приєднані документи:
Наказ № 167-од від 02.10.2023 р. Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 28.09.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Красножон Т.Ю.»
Дисертація Красножон Тетяни Юріївни на тему «Принципи архітектурно-планувальної організації медично-реабілітаційних центрів політравми»
Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Валідація електронного підпису Красножон Т.Ю., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
– Відеозапис трансляції захисту дисертації Красножон Т.Ю.
– Відеозапис трансляції із накладанням електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Валідація електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
– Наказ НАОМА про видачу диплома доктора філософії