Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Астаніна Михайла Олександровича

Створено разову спеціалізовану вчену раду ДФ 26.103.07 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Астаніна Михайла Олександровича: «Генеза та естетичні засади деконструктивізму в архітектурі» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 191  «Архітектура та містобудування» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Олійник Олена Павлівна, доктор архітектури (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури реставрація пам’яток архітектури), професор, доцент кафедри архітектурного проєктування факультету архітектури Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (штатний працівник НАОМА).

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензенти:

• Скорик Лариса Павлівна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.04 – містобудування, районне планування, ландшафтна архітектура і планування сільськогосподарських населених пунктів), професор, професор кафедри архітектурного проєктування Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.
    Рецензія та Валідація
  • Трошкіна Олена Анатоліївна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури реставрація пам’яток архітектури), доцент, в.о. завідувача кафедри теорії, історії та синтезу мистецтв факультету архітектури Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (штатний працівник НАОМА).

Опоненти:

• Гнатюк Лілія Романівна, кандидата архітектури, (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури реставрація пам’яток архітектури), доцент, доцент кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки факультету наземних споруд і аеродромів Національного авіаційного університету.
    Відгук та Валідація
  • Ушаков Гліб Наумович, кандидат архітектури, (спеціальність 18.00.01 – теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури), доцент, доцент кафедри основ архітектури та архітектурного проєктування факультету архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури.
    Відгук та Валідація

Наказ № 236-од від 8.12.2023р. Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 30.11.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Астаніна М.О.»
Дисертація Астаніна Михайла Олександровича: «Генеза та естетичні засади деконструктивізму в архітектурі»
Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Валідація електронного підпису Астаніна М.О., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

– Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
– Відеозапис трансляції захисту дисертації Астаніна М.О.
– Відеозапис трансляції із накладанням електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Валідація електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософі
– Наказ НАОМА про видачу диплома доктора філософії