Перейти до вмісту

В НАОМА відкрито виставку-конкурс кращих студентських робіт за результатами зимового екзаменаційного перегляду 2025–2026 н.р.

AT NAFAA: OPENING OF THE EXHIBITION-COMPETITION OF THE BEST STUDENT WORKS BASED ON THE RESULTS OF THE WINTER EXAMINATION REVIEW OF THE 2025–2026 ACADEMIC YEAR

5 березня 2026 року у виставковому просторі Художнього музею Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури відбулося відкриття виставки-конкурсу «Кращі роботи студентів за результатами зимового екзаменаційного перегляду 2025–2026 навчального року».

На вікдритті виставки ректор Академії, професор Олександр Цугорка наголосив на важливості впровадження мистецької освіти на підгрунті академічної національної школи, завдяки якій студенти мають можливість вчитися із застосуванням кращих навчальних методик та набувати професійну майстерність і досконалість. Ректор Академії Цугорка О.П. привітав студентів із конкурсною подією, відзначив високий рівень представлених творів, акцентував увагу на якісній роботі викладачів, які забезпечують високий рівень підготовки молодих митців.

Експозиція представляє найкращі навчальні роботи студентів Академії, виконані протягом першого семестру поточного навчального року. У межах експозиції представлені кращі навчальні постановки з живопису, композиції та рисунка студентів творчих кафедр факультету образотворчого мистецтва і реставрації, студентів факультету архітектури і факультету мистецтвознавства та сучасних арт-практик. Виставка демонструє результати академічної художньої підготовки здобувачів та є свідченням високого рівня професійної мистецької освіти, який впроваджує та розвиває НАОМА.

У відкритті взяли участь т.в о. першого проректора, доцент Адріан Балог, проректор з наукової і творчої роботи, доцент Олена Кашшай, декан факультету образотворчого мистецтва і реставрації, доцент Ігор Мельничук, декан факультету архітектури, доцент Анатолій Давидов, завідувач кафедри теорії та історії мистецтва, доцент Володимир Петрашик, які підкреслили значення таких виставкових переглядів як важливої частини навчального процесу, що дозволяє публічно представити результати творчої роботи студентів і сприяє професійному розвитку майбутніх художників.

Виставка-конкурс «Кращі роботи студентів за результатами зимового екзаменаційного перегляду 2025–2026 н.р.» триватиме до 20 березня 2026 року.

Експозиція є важливою подією в освітньому та мистецькому житті Академії та демонструє творчий потенціал студентів і перспективи розвитку молодого покоління українських митців.

НАОМА в інтернеті та соцмережах:

Переглядів: 0