У межах Днів відкритих дверей Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури 16 грудня 2025 року запрошуємо абітурієнтів, студентів і всіх поціновувачів мистецтва на зустріч із віцепрезидентом Національної академії мистецтв України, відомим українським кінорежисером Олесем Саніним.
Подія проходитиме в межах майстер-класів кафедри рисунка та освітньо-професійної програми «Анімаційний рисунок» і стане важливою складовою відкритого академічного діалогу між майбутніми митцями та провідними діячами сучасної української культури.
Під час зустрічі з Олесем Саніном йтиметься про взаємодію кіномистецтва та образотворчої практики, значення рисунку як основи візуального мислення, а також про формування художнього образу в анімації та кіно. Учасники матимуть змогу дізнатися про авторський досвід режисера, поставити запитання та долучитися до професійної дискусії.
Зустріч буде корисною для тих, хто цікавиться анімацією, кіномистецтвом, академічною художньою освітою та шляхами розвитку сучасного українського мистецтва.
Також, запрошуємо відвідати й інши заходи у НАОМА в Дні відкритих дверей та ближче познайомитися з освітнім і творчим середовищем Академії.
!!!УВАГА!!! Гостей НАОМА просимо зареєструватися за посиланням та обрати дату відвідування:
Дні відкритих дверей – https://forms.gle/RwcyBAZEatv7eLrK6
Оглядові екскурсії – https://forms.gle/4m9or5F6nFDvDkHu6
Розклад майстер-класів – https://naoma.edu.ua/…/rozklad-majster-klasiv-v-naoma…/
Графік роботи НАОМА під час Днів відкритих дверей 15, 16 і 17 грудня 2025 р.: 10.00 – 17.00
АДРЕСА: Актова зала НАОМА
Вознесенський узвіз, 20, м. Київ.
НАОМА в інтернеті та соцмережах:
Cайт НАОМА: https://naoma.edu.ua/
Instagram: https://www.instagram.com/naoma.edu.ua/
Telegram: https://t.me/naomaofficial
Переглядів: 12
