ВИСТАВКА РОБІТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ГРАФІЧНИХ МИСТЕЦТВ НАОМА

24 жовтня 2024 року в Музеї книги і друкарства України відкривається виставка робіт студентів кафедри графічних мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури «Майстерня книги».

В експозиції представлені кращі студентські проєкти: курсові і дипломні роботи, експериментальні книги художника і графічні щоденники 2022-2024 років.

Роботи демонструють нові підходи, стилі та техніки, що поєднуються з традиційними, а також експерименти в пошуках власного стилю та переосмислення української класики для створення сучасного книжкового мистецтва.

Куратори: Oleg Gryshchenko, Олена Старанчук.
Учасники: Юлія Покидько, Марія Різак, Софія Купріянова, Марина Щегельська, Єлизавета Бондаренко, Дар’я Балицька, Поліна Єфремова, Ірина Бабаніна, Катерина Канюка, Едуард Манукян, Валерія Сухаренко, Ірина Каменнова, Руслана Ключко, Ірина Гаврилюк, Влада Білошицька, Юлія Вольська, Галина Вергелес.

Відкриття виставки 24 жовтня 2024 року о 17:00.
Адреса музею: Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9
(територія Національного заповідника «Києво-Печерська лавра»).