Викладач кафедри живопису, аспірант кафедри теорії та історії мистецтва Максим Малильо презентував свою лекцію, присвячену дерев’яній архітектурі

У жовтні 2024 р. у межах асистентської педагогічної практики викладач кафедри живопису, аспірант кафедри теорії та історії мистецтва Максим Малильо презентував свою лекцію, присвячену дерев’яній архітектурі, «Архітектурна спадщина Закарпаття. Історія, сучасність та майбутнє», студентам  Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Угода про співробітництво між академіями дає можливість розвивати міжвузівські відносини, як творчі, так і наукові. Крок у цій справі зробила і зустріч лектора від НАОМА зі студентською та викладацькою аудиторією спеціальності «Дизайн».