МЕТОДИЧНА ВИСТАВКА НА КАФЕДРІ ЖИВОПИСУ І КОМПОЗИЦІЇ

У виставковому просторі кафедри живопису і композиції Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, ректор Олександр Цугорка,  в. о. декана факультету образотворчого мистецтва та реставрації Ігор Мельничук, в. о. завідувача кафедри живопису і композиції Олесь Соловей,  відкрили методичну виставку для студентів І-го та ІІ-го курсів навчання.

Експозиція являє собою методичний матеріал професорів та викладачів кафедри живопису і композиції НАОМА – портрет, торс і натюрморт в техніці акварельного та олійного живопису.

Майстерність Сергія Григор’єва, Андрія Яланського та Андрія Месюра представлена тематичними роботами студентських часів – в роки їх навчання на І-му та ІІ-му курсах.

В той час, особистий стиль майбутніх викладачів формувався під професійними настановами викладацького колективу Академії, так само, як сьогодні їх роботи є прикладом для наслідування для молодшого покоління студентів.