Студенти, аспіранти та викладачі НАОМА на заході “Авторське право у сфері образотворчого мистецтва”

25.09.2024 р. студенти, викладачі та молоді науковці НАОМА взяли участь у спеціальному заході “Авторське право у сфері образотворчого мистецтва” для художників, фотохудожників та всіх, хто працює у сфері образотворчого мистецтва.

Організатори заходу – Український центр культурних досліджень та Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій.

На зустрічі вперше представникам культурних індустрій були репрезентовані дієві механізми та інструменти захисту авторського права представниками творчих професій.

Фахівці із захисту авторського права у сфері мистецтва глибоко та змістовно розкривали конкретні питання, що стосуються законодавчої бази,  надавали покрокові поради та інструкції по захисту прав представників творчих професій.