Виставка КОМПОЗИЦІЯ

19 вересня 2024 року в просторі Художнього музею Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури ректор Олександр Цугорка відкрив виставку «Композиція».

Виставкову залу Художнього музею наповнили роботи студентів кафедри живопису і композиції, кафедри сценографії та мультимедіа, кафедри скульптури НАОМА 1, 2, 3, 4, 5 курсів за ІІ навчальний семестр.

Зокрема, глядачам відкрилися живописні пошуки Владислава Рубана, Агати Комовци, Параскеви Шишмак, Марії Продан та інших студентів.

Також представлено скульптурні ідеї – бюст у гіпсі Артема Діюка «Максім 2.0 в оранжевому кольорі», бюст в бронзі Богдана Молодчикова «Володимир Йосипович» і не тільки.

Висвітлено бачення сценографії твору Ежена Йонеско «Носороги» Веронікою Маміною, Теннессі Вільямса «Скляний звіринець» Марією Блаженко.

Чимало композиційних рішень висвітлено у графічній манері, як от напрацювання Михайла Урвана.

Потужний мультимедіа проєкт реалізувала Анна Клименко.

Виставка триватиме до 26 вересня 2024 року.

Запрошуємо!