16-20 вересня 2024 року онлайн-лекція в рамках тижня Creative Skills Week 2024

Шановні викладачі та студенти!

В рамках співпраці на платформі ELIA Ніна Арая, помічник ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, кандидат мистецтвознавства, автор книги «Соціокультурне проектування в мистецтві: Теорія і практика», запрошує вас на свою онлайн-лекцію в рамках тижня Creative Skills Week 2024, що відбудеться з 16 по 20 вересня 2024 року. Ця подія збирає освітян, галузевих експертів, політиків та творчих людей з усього світу, щоб обговорити майбутнє індустрій культурного та креативного сектору (CCSI), а також нові потреби в навичках та перекваліфікації в галузі культури.

Назва лекції: Вчимося через гру
Дата проведення: понеділок, 16 вересня 2024 року
Час: 13:30-14:30 CET (14:30-15:30 за київським часом)
Платформа: Zoom
Посилання для перегляду:
ID зустрічі: 755 0377 5208
Код доступу: 5q55nV

Чого очікувати? У 40-хвилинній лекції Ніна поділиться своїм досвідом роботи над такими проєктами, як Spark!Lab та Арсенал ідей, заглибиться у різноманітні грані креативності та її вирішальну роль в особистому та професійному зростанні. Разом учасники досліджуватимуть, як креативні навички виходять за рамки звичних кордонів, розвиваючи адаптивність, вміння вирішувати проблеми та інноваційне мислення в людей усіх вікових груп. Незалежно від того, чи Ви викладач або студент, цей захід обіцяє розпалити Вашу уяву та надати інструменти для досягнення успіху у світі, що постійно змінюється. Наприкінці лекції, протягом 20 хвилин можна поставити запитання, поспілкуватися з іншими учасниками та дослідити майбутнє креативності.

ОРГАНІЗАТОР: ELIA, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв.

За будь-якими питаннями та додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Ніни на електронну пошту: [email protected]

Міжнародний відділ НАОМА