З Новим роком!

Дорогі колеги, студенти!

Рік, що минає, приніс чимало випробувань. Втім, як ми бачимо, наша згуртованість та спільні зусилля, відданість мистецькій справі та мистецькій освіті, дозволили Академії дати гідну відповідь цим неординарним викликам.

Було проведено демократичні вибори ректора, що поклало край невизначеності та зумовленій нею нестабільності.

Врегульовано навчально-творчий процес.

Видано черговий номер академічного наукового збірника, а сам збірник нарешті перереєстровано згідно вимог законодавства.

Успішно проведено семестровий художній Перегляд та захист дипломів. Цьогоріч ці події привернули ширшу увагу громадськості, що засвідчує справжню актуальність нашої мистецької школи.

Словом, ми завершуємо цей дуже непростий рік з впевненістю, як у нашому майбутньому, так і у наших силах.

Вірю, що разом ми виведемо Академію на належне їй гідне місце поруч з провідними світовими мистецькими школами.

З Новим роком, друзі! І нехай щастить у 2022-му нашій Україні, рідній Академії, а отже і всім нам!

Щиро ваш,
ректор НАОМА